Pracownia Materacy Sypialnianych

PL

 

STAWIAMY NA WSZECHSTRONNOŚĆ. TKANINY, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY, SĄ NIE TYLKO WYTRZYMAŁE I WYJĄTKOWO PRZYJEMNE W DOTYKU. STANOWIĄ TAKŻE SYNONIM CZYSTOŚCI I HIGIENY.

 

W naszych pokrowcach stosujemy tkaninę ogólnie stosowaną w produktach PREMIUM, wzbogaconych o nietypową warstwę włókna elastycznego, które znacząco wpływa na podwyższenie komfortu użytkowania.

 

 

BAMBOO

naturalne piękno

pokrowiec bamboo

Tkanina Bamboo to najwyższy standard wśród oferowanych przez nas materiałów. Za sprawą wysokiej chłonności włókna bambusowego, jest ona niezwykle higieniczna. Jak żadna inna powstrzymuje kurz i zanieczyszczenia, w tym roztocza oraz mikroorganizmy.

 

Posiada również niezrównane właściwości termoregulacyjne, które czynią ją idealną zarówno na lato (wówczas jej temperatura jest niższa o 3 °C od panującej temperatury), jak i zimę, gdy daje przyjemne ciepło. Ponadto tę przyjazną środowisku tkaninę wyróżnia jedwabista miękkość i gładkość.

 

antyalergiczny

klimatyzowany

zamek błyskawiczny

siatka wentylacyjna

włókno bambusowe

bawełna

 

 

SILVER PROTECT

srebrna ochrona

pokrowiec silver protect

Tkanina Silver Protect poddawana jest procesowi jonizowania srebrem oraz posiada antymikrobialne działanie, co czyni ją idealną nawet dla alergików. Wybierając Silver Protect, nie musisz obawiać się rozwoju pasożytów czy bakterii.

 

Wyjątkowe właściwości sprawiają, że liczba drobnoustrojów na jej powierzchni zmniejsza się aż o 95% w ciągu 2 godzin. Wyklucza to także pojawienie się pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

 

antyalergiczny

klimatyzowany

zamek błyskawiczny

siatka wentylacyjna

antygrzybiczny

włókno ze srebrem

 

 

TENCEL

Moc celulozy drzewnej

pokrowiec tencel

Tencel wyróżnia wyjątkowo gładka faktura oraz niezwykłe połączenie najlepszych właściwości różnych tkanin. Dzięki temu jest on zarówno niezwykle delikatny, jak i wytrzymały. W zależności od temperatury chłodzi lub grzeje, przez co idealnie sprawdzi o każdej porze roku. Wysoka chłonność oraz w 100% naturalne właściwości sprawiają, że mogą z niego korzystać alergicy.

 

Tencel to w pełni biodegradowalny produkt, w produkcji którego nie wykorzystuje się substancji żrących ani toksycznych. To gwarancja zdrowej skóry.

 

antyalergiczny

klimatyzowany

zamek błyskawiczny

siatka wentylacyjna

antygrzybiczny